Вибір парфумів і парфумів – дуже відповідальна місія, яка багато в чому визначає те, як вас сприйматимуть оточуючі. Оскільки другого шансу справити перше враження не буде, необхідно ретельно продумувати деталі образу, не упускати навіть найменших нюансів. На жаль, переважна більшість, як і раніше, не усвідомлює всю силу та міць ароматів. Адже саме від того, наскільки вдало і гармонійно вони підібрані, залежить ваш успіх у суспільстві. Нижче ділимося корисними хитрощами та секретами, розповідаємо про парфумерні тонкощі, які допоможуть зробити правильну покупку!
Качественная Оригинальная парфюмерия представлена на сайте по очень хорошей цене.
Склад та концентрація
Перш ніж переходити до безпосереднього керівництва на вибір, пропонуємо трохи поринути в теорію і зрозуміти, з чого складаються хвилюючі і хвилюючі душу пахучі еліксири. Відразу зазначимо, набір інгредієнтів у більшості композицій стандартний: запашні речовини, розчинники та барвники. Що примітно, хімічна формула парфумерного продукту може бути не тільки натуральними, а й синтетичними компонентами. Перші, як правило, вважаються кращими, присутні у складі дорогих селективних та нішевих парфумів.
Однією з ключових характеристик є ступінь насиченості. Залежна кількості ефірних масел, які входять у конкретний парфум, вона визначає його стійкість, довжину шлейфу. Чим більше ефірів, тим концентрованіший аромат. Найбільший відсоток спостерігається в масляних основах (близько 20-25%), найменший у серпанках та емульсіях (близько 3-4%). У цьому плані туалетна вода є тією самою «золотою серединою», яка ідеально підходить для щоденного використання. Кількість ефірів у ній не перевищує позначки 7-8%.
Класифікація
Як правильно вибирати парфуми та парфуми? Без знання існуючих ароматичних груп та родин це просто неможливо. Далі докладно розбираємо прийняту класифікаційну систему, коротко характеризуємо найпопулярніші та найпоширеніші категорії.
Квіткові
Мабуть, найбільша підгрупа, що відрізняється легкістю та універсальністю. Включає лаконічні та елегантні запахи, що ідеально підходять для щоденного використання. Через різноманіття інгредієнтів (тут і хтиві іриси, і миловидні фіалки, і найніжніші півонії, і благородні троянди і т.д.) може задавати абсолютно різні настрої: від романтично-наївного до грайливо-кокетливого.
Цитрусові
Основні компоненти – гіркі грейпфрути, найсолодші мандарини, соковиті лимони та ароматні апельсини. Тонізуючі та освіжаючі, вони миттєво заряджають позитивною енергією, розганяють смуток та тугу. Оптимальний час використання – весна та літо. Суворих вікових обмежень немає.
Фруктові
Сюди входять гуркісті волокна твори, рясні солодкими і нудотними нотками. Серед найбільш популярних інгредієнтів можна виділити стиглу садову грушу, бархатистий персик, зелене яблуко, а також червоні та чорні ягоди – ожину, малину, смородину тощо. Що примітно, чистих композицій, складених виключно з урахуванням фруктів, немає. Щоб уникнути надмірної цукровості, вони обов'язково розбавляються квітковими акцентами або цитрусовими плодами.
Східні
Найтаємничіша та хвилююча родина, що включає в себе глибокі та пронизливі аромати. Складені з кокетливих і спокусливих нот, вони зачіпають найтонші струни душі, що назавжди врізаються в пам'ять. Зрозуміло, для повсякденного використання це не найкращий вибір, але для урочистих вечірніх заходів саме те, що потрібно!
Акватичні
Водні композиції традиційно вибирають на теплу пору року. Характеризуючись досить нейтральним звучанням, де вони перевантажують образ, не створюють відчуття утрированості і великоваговості. Що примітно, їх можна надягати навіть у люту спеку – тонкі свіжі запахи допоможуть охолонути і перевести подих.
Деревні
Одне з найбільш благородних та статусних родин. Що відрізняється дуже колоритним і експресивним звучанням, воно припаде до смаку далеко не кожному. Ольфакторні піраміди, як правило, складаються на основі холодних лісових ноток: м'якого моху, пожовклого листя, зеленої трави. Зрозуміло, не обходиться без цінних порід дерева: ліванських кедрів, багаторічних дубів, вишуканих ялівців тощо.
Фужерні
Легендарна парфумерна категорія, історія якої бере свій початок у дев'ятнадцятому столітті. З'явилася відносно недавно, вона встигла завоювати божевільну популярність, закохати в собі запаморочливу кількість людей. Що примітно, більшість композицій відносяться до категорії унісекс, однак гармонійно розкриваються як на жінках, так і на чоловіках.
Шипрові
Цей клас завдячує своєю появою Франсуа Коті, талановитому французькому парфумеру, який у 1917 році створив одне з найбільших ароматичних творів – духи «Шипр». Абсолютно революційні для свого часу, вони справили справжній фурор у суспільстві, породивши безліч різноманітних копій та реплік.
Альдегідні
Одна з найдорожчих сімейств. Його запахи складаються тільки на основі натуральної сировини, демонструють неймовірні показники стійкості, вирізняються дивовижною довжиною шлейфу. Особливо багато подібних витворів у парфумерній лінійці модного будинку Chanel.