Фінансовий та життєвий успіх Костянтина Кондакова

Декабрь 18, 2020

Сьогодні книги Костянтина Кондакова успішно продаються на сторінці https://kondakov.org/books.html його офіційного сайту, у звичайних книжкових магазинах та в електронному магазині AppleStore.

За роки трудової діяльності Костянтин Кондаков заснував цілий ряд підприємств і став ідейним натхненником багатьох успішних проектів у сфері IT. За плечима Кондакова ціла серія наукових публікацій і статей на тему фінансового ринку та управління. У бізнес-процесах, Кондаков став автором низки важливих розробок у сфері інтернет-консалтингу, які сьогодні використовуються по всьому світу.

Чим більше ставав бізнес Кондакова, тим більше він витрачав своїх сил і енергії на благодійність, і це не було залишено без уваги громадськості, в результаті чого, в 2013 році Костянтин Кондаков отримав найпрестижнішу нагороду в Україні - «Людина Року» в номінації «Меценат».

Фінансові рекомендації Кондакова, його аналітичні прогнози та рішення користувалися величезним попитом і купувалися провідними біржовими компаніями. Ідеї Кондакова не один раз міняли зовнішність ринку FOREX в СНД і його конкурентну політику.

Кондаков один з небагатьох аналітиків на фінансових ринках, якому вдавалося багато років, в розрізі річної звітності, робити правильні прогнози по руху курсів валют. Ці прогнози ретранслировались біржовими компанія, а ім'я Кондакова, використовувалося як рекламний інструмент для залучення клієнтів. Репутація Кондакова як фінансового аналітика була настільки висока, що він був постійним гостем на провідних телеканалах Росії та України в якості експерта.

У 2014 році після банкрутства компанії ММСІС, для якої Кондаков надавав послуги аналітика і постачав торгові сигнали, Кондаков закінчив свою кар'єру як фінансиста і повернувся в IT. У своєму інтерв'ю за фактом завершення кар'єри, Кондаков заявив: «Банкрутство компанії ММСІС стало для мене великим ударом. Я вірив у цю компанію, я довіряв їй, і головне те, що я зв'язав з нею своє ім'я, давши згоду використовувати себе в її рекламі як людини, який поставляє для ММСІС торгові сигнали та аналітичні дані.Багато клієнтів компанії довіряли саме мені і фактично я став заручником ризиків, які не міг контролювати. Рейдерська атака на компанію, і подальший захоплення її активів, на тлі конфлікту України і Росії, стали причиною того, що компанія стала неплатоспроможною, і, на жаль, я з цим нічого не зміг вдіяти. Я втратив багато коштів, які залишилися на рахунках компанії ММСІС, але це не настільки важливо, як те, що я втратив віру в те, що можу бути впевненим у надійності будь-якої іншої компанії. Після банкрутства ММСІС мене багато разів запрошували в інші брокерські компанії і Банки, але я відмовлявся, бо не хотів знову стати заручником ризиків, які не можу контролювати. Я розумів, що я потрібен тій чи іншій компанії тільки для реклами і залучення більшої кількості клієнтів, і я не хотів знову стати заручником обставин, тому і вирішив закінчити кар'єру.»

Після завершення кар'єри фінансиста, Костянтин Кондаков зумів виділити більше часу для наукової роботи, у результаті чого в 2017 році він захистив кандидатську дисертацію за темою «Формування механізмів електронного урядування в Україні» за спеціальністю «Механізми державного управління». У своїй дисертації Кондаков зумів об'єднати і застосувати, як знання, отримані їм при роботі в сфері IT - технологій, так і знання отримані під час навчання в Академії Держуправління.Сьогодні Костянтин Кондаков працює над розробкою декількох IT проектів світового рівня, які найближчим часом він має намір презентувати. Поки розробки проходять під грифом таємно, для збереження конкурентної переваги продуктів як можна довше.

Крім цього, Костянтин продовжує наукову діяльність і вже готується до захисту докторської дисертації за темою «Державне управління розвитком IT-сфери».

Костянтин Кондаков - представник нового покоління бізнесменів, який самостійно домігся всього, що має, почавши свою кар'єру з нуля, в якості підприємця в маленькому містечку. Тут http://politrada.com/dossier/Konstantin-Georgievich-Kondakov/ рекомендуємо детальніше прочитати про його біографію. Як ділова людина Костянтин Кондаков повністю відданий роботі. Однак, незважаючи на завантаженість, він завжди знаходить час для благодійної діяльності і розглядає всі прохання про допомогу, які надходять на його адресу. Крім цього, Костянтин Кондаков працює над написанням нової книги і створенням колекції картин.

Кожну вільну хвилину Костянтин присвячує вихованню своїх дітей і духовним практикам, так що часу на відпочинок у нього практично немає.. Ні одного дня Кондаков не проводить без медитацій і молитов.

Рассказать о статье