Наливні підлоги у Львові

Июнь 10, 2021

Наливні підлоги у Львові вже давно користуються популярністю. Особливо ж, у сфері промислового будівництва. Причиною цього є те, що таке покриття, в основі якого поліуретанові складові чи епоксидні смоли вирізняється особливою міцністю та зносостійкістю; витримує різне навантаження. Зокрема у нашому центрі будівельних матеріалів від STO можна обрати наливну підлогу, що відповідатиме тим чи іншим вимогам зносостійкості. Залежно чи приміщення передбачає обслуговування великої кількості людей чи роботу важкої будівельно-обслуговувальної техніки – спеціалісти підбирають рівень міцності наливної підлоги, яка відповідатиме поставленим завданням.

Важливою характеристикою такого покриття є його електростатичність, саме цей тип підлоги використовується у приміщеннях, де працює електричне обладнання із високою напругою. Покриття є вибухобезпечним та має поверхневий електричний спротив.

Наливні полімерні підлоги можна мити будь-якими хімічними засобами та навіть обробляти окропом. Це необхідно в умовах роботи м'ясокомбінатів та рибооброблюваних цехів для забезпечення необхідних санітарних умов. Вибір такого покриття є також оптимальним рішенням для приміщень із високою вологістю. Тому наливні підлоги часто замовляють для заливки у басейнах, оранжереях, різних тренажерних залах та спортивних студіях.

У сучасному будівництві важливе місце посідає дизайн, його ергономічність та стильність. Застосування наливних підлог дає змогу створити покриття найрізноманітніших кольорів та візерунків. Обравши бажаний колір за каталогом, замовник отримує однотонне або ж мультикльорове покриття, яке досягається всього лиш додаванням барвника у готову суміш. Створення візерунку та поєднання кількох кольорів лягає на плечі майстрів, які займаються заливкою підлоги. Процес заливки не є довготривалим та не потребує особливих кліматичних умов, як у випадку із мінеральною підлогою. Поліуретанові покриття та ті, які містять в основі епоксидну смолу висихають досить швидко і набувають надміцних характеристик у досить короткий термін. А майстерний спеціаліст має при собі усе необхідне обладнання, яке допомагає суміші лягти ідеальним рівним однорідним шаром незалежно від площі заливки.

Також саме замовник обирає ступінь глянцю готової підлоги – матова, шовковисто-матова чи глянцева – будь-який варіант досягається за бажанням. Для індивідуальних дизайнів можна додати також глітери, кольорові пластівці.

Рассказать о статье