Що таке стрейч-плівка?

Май 20, 2020

Стрейч-плівка на сьогоднішній день один з найпопулярніших пакувальних матеріалів. Завдяки своїм перевагам вона знайшла застосування в багатьох галузях, починаючи від упаковки харчових продуктів, до промислового виробництва.

Осуществляется Оптовая продажа стрейч пленки отличного качества и по выгодной цене.

Основною перевагою стрейч плівки є здатність кожного шару цього полімерного матеріалу максимально тісно прилягати одне до одного, створюючи міцний, практичний пакувальний шар. До того ж, незаперечною перевагою є той факт, що вона не пристає до поверхні упаковується матеріалу, розтягується при необхідності, а так само досить легко приймає первісну форму.

Застосування стрейч-плівки при транспортуванні вантажів забезпечує не тільки надійну фіксацію протягом усього часу перевезення, але і захищає упакований товар від випадкового попадання води, або небажаних забруднень. Крім того, через прозору плівку прекрасно видно укомплектований товар, що в деяких випадках, вкрай необхідно. Ще одним важливим достоїнством є стійкість до погодних умов і перепадів температури повітря.

Необхідно мати на увазі, що ціна на стрейч-плівку від виробника буде мінімальною, так як мінуются посередники. Вона має кілька різновидів, з яких особливо виділяються наступні групи:

плівка для упаковки харчових продуктів. Має саму мінімальну товщину, широко застосовується в сфері торгівлі, як і в побутових умовах. Висока ціна обумовлена високими якісними показниками, які значно спрощують зберігання продуктів харчування;

полімерні плівки, товщина яких дозволяє застосовувати їх для упаковки промислових товарів. Застосовується при транспортуванні вантажів, та упаковки будь-яких нехарчових товарів;

сополімерні плівка використовується при необхідності створення максимально міцної, практичною упаковки, яка володіє найвищими бар'єрними якостями. Але, в порівнянні з двома вищезгаданими полімерними плівками, їх застосування не так широко, в зв'язку, з чим виробництво не настільки масштабно, і частка даного виду полімеру на ринку досить мала.

Таким чином, стрейч-плівка стала невід'ємною частиною при виробництві, перевезенні і упаковці харчових продуктів, різних вантажів, матеріалів, де необхідно створити комфортні умови. І в залежності від цілей, можна підібрати саме той вид плівки, який забезпечить максимальний захист, цілісність і збереже якість товарів, а так само їх зовнішній вигляд.

Рассказать о статье