Підвісна стеля у ванній

Декабрь 15, 2020

При ремонті стелі ванної кімнати важливим є, то, що в цьому приміщенні підвищена вологість. Відповідно для нього необхідно вибрати вологостійкий матеріал.

По очень выгодной цене Купить ванну вы можете прям сейчас на сайте.

Якщо зробити покриття з невологостійкі матеріалу, то з часом воно починає піддаватися корозії, дії бактерій і грибків або розшаровуватися. Якщо це відкинути то залишаться інші вимоги до стель, що відповідають загальним звичайним стельових конструкцій.

Можна зробити у ванній кімнаті стелю за допомогою підвісної конструкції. З такою стелею можна заховати вентиляційні короба, електропроводку, нерівності і т.д. Дуже добре підходять для ванної кімнати стелі з вологостійкого гіпсокартону, плиточні, а також рейкові металеві.

У наш час випускають плиткові підвісні стелі, які не всі придатні для ванни. Хороший варіант вибрати матеріал плити, якого не бояться вологи, найкраще з мінерального волокна. Також можна зробити стелю з глини з органічними добавками або з вторинної паперу, тільки треба знати пропорцію цих елементів.

Можна, в ванній зробити підвісні плиткові конструкції, які і міцні і протікання їм нестрашні, така стеля виготовляють зі сталевих модулів. Він має також мінус, то що підходить тільки в кімнаті з високими стелями, так як його конструкція мінімально займає 12 см.

Найкраще для обробки вологих приміщень виглядають рейкова стеля з алюмінію. Цей стеля не промокає, не іржавіє, не деформується і не розхитуватися. Також його можна опустити мінімально на 3 см і більше. За такою стелею дуже просто доглядати, так як всі забруднення легко видалити миючими засобами, але тільки крім абразивних.

Крім того колірна гамма дозволяє комбінувати за кольором різноманітні модулі і з ними можна створити унікальне і неповторне дизайнерське рішення, а також можна підібрати рейки різної ширини і довжини, все залежить від розміру ванни і з ним можна заощадити матеріал і навіть без обрізки.

Варто зауважити, що є рейкові модулі двох типів: перфоровані і суцільні. Але для ванних, краще вибирати перфорований тип, з ним ця кімната не буде такої задушливої.

Отже, у вологих приміщень варто використовувати тільки алюмінієві куточки і шини.

Найголовніше для ванної кімнати вибрати матеріал, який буде зроблений з вологостійких матеріалів. Серед підвісних стель вологого приміщення кращий це рейкова стеля, так як він довговічне вологостійкий, міцний, просто монтується, і мінімально зменшує висоту приміщення.

Рассказать о статье