Чавунна ванна - це ванна, зручна в усіх відношеннях

Октябрь 13, 2020

Новий будинок, нова квартира, нова лазня, новий готель або просто новосілля не обходяться без покупки ванни.

В даний час на ринку представлені такі види ванн: чавунні, сталеві, акрилові, кваріловие, керамічні, кам'яні, дерев'яні.

Керамічні, кам'яні і дерев'яні ванни продаються, як правило, в спеціалізованих магазинах, часто на замовлення і за високими цінами. Решта види ванн ви можете придбати у вільному продажу.

Надежный Двухсторонний скортч вы можете купить сейчас по выгодной цене.

Але яку купити? Наш вибір - чавунні ванни.

Чим хороша чавунна ванна

Вона виготовлена з натурального, міцного матеріалу, стійкого до фізичних пошкоджень. Якщо по акриловій ванні вдарити, то можна пробити дірку, вона трісне. Сталева ванна від удару може отримати вм'ятину, змінити свою форму. А чавунній ванні такі дії не заподіють шкоди.

Сучасна чавунна ванна має красиву, естетично стійку форму, яка на відміну від акрилової ніколи не буде прогинатися.

Емальоване, найчастіше білого кольору глянсове покриття чавунних ванн міцне і надійне. Тому чавунна ванна не вибаглива в догляді.

Емальоване покриття не вигоряє і залишається білим на відміну від акрилових ванн, які з часом змінюють колір: жовтіють, вигорають.

Не можна в акрилову або кваріловие ванну покласти фарбувальний предмет, ванна від нього забарвиться, і пляма неможливо буде видалити. Але це не станеться з чавунною ванною.

На відміну від акрилової і сталевий ванн вода в чавунній ванні довго буде гарячою. Ви зможете тривалий час ніжиться в теплій, не охолола воді, отримуючи від водних процедур задоволення і душевний спокій.

Акрилові та кваріловие ванни бояться високих температур: при температурі +160 градусів їх форма деформується. Чавун ж витримує високі температури.

Ремонт чавунної ванни не займе багато часу і грошей.

І ще один аргумент: на відміну від сталевих ванн чавунні не настільки гучні.

Володіючи такими здібностями чавунні ванни мають віковий термін придатності.

Для комфорту сучасні моделі чавунних ванн оснастили надійними ручками і зручним підголовником.

Чавунні ванни зроблені різноманітних цікавих форм і різних розмірів. Для бажаючих є нові моделі чавунних ванн з еластичним полімерним покриттям замість емалі. Єдиний недолік чавунних ванн - це важка вага, так само як у кам'яних ванн.

Але все інше явно переважує. Чавунна ванна настільки хороша, що і Вашим онукам дістанеться!

Купівля чавунної ванни вирішить вашу банну проблему на століття!

Рассказать о статье