РЕМОНТ САНВУЗЛА В ТИПОВІЙ КВАРТИРІ

Декабрь 10, 2020

Перед тим як почати ремонт санвузла в типовій квартирі, потрібно визначитися який тип ремонту буде проводитися: капітальний або косметичний. Продумати потрібно все заздалегідь і розібрати всі нюанси, пов'язані з ремонтом. В першу чергу потрібно визначитися з бюджетом, який планується на ремонтні роботи, а вже після вирішити питання з матеріалами. Ремонт санвузла справа витратна.

Купуй квитки на автобус онлайн без черги.

Виконати такий ремонт самостійно дуже складно, якщо тільки ви самі не є фахівцем в цій галузі. Але якщо ви мало що розумієте в цьому питанні те, не замислюючись, звертайтеся до мене, як до фахівця.

Задумуючи перепланування, ви повинні знати, що переносити стінку можна вільно тільки між туалетом і ванною кімнатою. Існує обмеження на перенесення стіни в кухню або спальню. Але є додаткова можливість перенесення стіни в коридор, йди інші нежитлові приміщення. Використавши прийом збільшення простору, шляхом перенесення стіни, розміри санвузла можуть бути збільшені до 9 кв.м.

ПРИ РЕМОНТІ САНВУЗЛА РОЗШИРЮЄМО ПРОСТІР

Ремонт санвузла з розширенням простору допоможе внести кардинальні перестановки в самому приміщенні. З'явиться додаткова площа, куди може бути встановлена пральна машина або душова кабіна. Можливо, буде замінена стара ванна на ванну нестандартних розмірів, або на ванну з гідромасажем. Може бути, з'являться нові меблі з додатковими предметами для розміщення ванних приладдя. Загалом, велика ванна кімната це завжди нові можливості для реалізації старих ідей.

ПРИКЛАД КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ САНВУЗЛА В ЖИТЛОВІЙ КВАРТИРІ БЕЗ ВІДСЕЛЕННЯ

Використання кутовий сантехніки теж допоможе звільнити простір. Наприклад, в кутку може розташований не звичайна раковина, а кутова. А інший кут може зайняти кутова душова кабіна або душовою куточок. Тим більше що величезний вибір моделей душових кабін дозволяє зробити потрібний вибір. Душова кабіна може бути обрана з розсувними дверцятами та це буде ще один плюс у вашій ванній кімнаті. Щоб просторого простору було більше, потрібен грамотний підхід щодо розміщення сантехніки і меблів у ванній кімнаті. Навряд чи самостійно можна впоратися з таким завданням. Значить, без допомоги професійного дизайнера тут точно не обійтися. Отже, потрібен буде план по реконструкції приміщення. І це потрібно зробити до того як почнеться ремонт санвузла.

Які роботи мають бути під час ремонту? І на який термін можна розраховувати?

Демонтаж і вивіз старого сміття (займе пару днів).

Проведення нових комунікацій: укладання та розводка нових труб і каналізації (один день).

Вирівнювання і оштукатурювання стін і стелі (2-3 дні).

Установка фільтрів та іншого обладнання (три дні).

Облицювальні роботи плиткою (6-10 днів).

При установці підвісних стель знадобитися один день.

На установку сантехніки (1 день).

Демонтаж старої душової кабіни і установка нової, може зайняти один, два дня.

Якщо має бути перенесення стін і перегородок, то знадобиться додатково 3-4 дня.

На ремонт санвузла в цілому може піти 3-4 тижні. На терміни проведення ремонтних робіт, може вплинути і те, що матеріали для опоряджувальних робіт будуть різні.

Сучасні оздоблювальні матеріали, наприклад, такі як пластикові панелі, дозволяють прискорити процес обробки. Це матеріал набагато дешевше, ніж керамічна плитка, процес його установки набагато простіше. Матеріал цей використовують як для обробки стелі, так і для стін. Пластикові панелі можна підібрати для будь-якого інтер'єру, а асортимент забарвлень дуже великий. Та й догляд за такими панелями дуже простий. Можна використовувати і інші матеріали для обробки санвузла, основна вимога до таких матеріалів - вологостійкість.

Рассказать о статье