Три основних типи звичайних утеплювачі

Декабрь 30, 2020

Існує три основних типи звичайних утеплювачів з насипним заповненням, які використовуються для стін і стель житлових і комерційних будівель: скловолокно, целюлоза і мінеральна вата. У кожного є свої переваги і недоліки. У цій статті розглядається третій з трьох - утеплювач з мінеральної вати. Вы можете купить утеплитель Paroc по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Що це таке?

Мінеральна вата - це волокнистий утеплювач, як і скловолокно, але він зроблений з натуральних матеріалів, а не зі скла. Мінеральна вата буває двох видів: мінеральна вата складається з волокон натурального каменю (наприклад, базальту або діабазу); шлаковая вата складається з волокон залізорудних відходів. Він продається в ватяних тонах і без упаковки, як і скловолокно. Мінеральна вата на протязі багатьох років була найбільш широко використовуваним типом ізоляції.

переваги

Мінеральна вата володіє природною вологостійкість. Він зберігає свої ізоляційні якості навіть у вологому стані.

Звук в більшій мірі блокується мінеральною ватою, тому внутрішні приміщення будівлі менше схильні до акустичному проникненню.

Мінеральна вата не горітиме, поки температура не перевищить 1 000 ° C (1800 ° F). Ізоляція фактично виконує роль протипожежного бар'єру, сповільнюючи пожежа в будинку і даючи пожежним службам більше часу, щоб взяти ситуацію під контроль.

Мінеральна вата забезпечує відмінну теплоізоляцію, яка допомагає обмежити передачу тепла через огороджувальні конструкції будівлі, тим самим знижуючи потребу в енергії для обігріву та охолодження приміщень. Це, в свою чергу, знижує безліч негативних впливів на навколишнє середовище, пов'язаних з виробництвом газу і електроенергії, включаючи викиди CO2 та інших забруднювачів, таких як діоксид сірки (SO2) і оксиди азоту (NOX), які пов'язані з глобальним потеплінням і кислотними дощами . Крім цих екологічних переваг, теплоізоляція забезпечує підвищений комфорт для мешканців будинку (тепліше взимку, прохолодніше влітку) і забезпечує значну економію коштів.

Рассказать о статье