Розробка архітектурного рішення будівлі

Июль 15, 2022

Розробка дизайн-проекту (архітектурного рішення) Це перший етап передпроектної розробки. Концептуальна пропозиція потрібна для створення першого виконання архітектурних елементів об'єкта, складності його проектування та побудови обсягів. Фахівці компанії виконують ескізний проект з урахуванням основних рішень щодо стилю, архітектурного виконання, функціональності, зовнішнього вигляду, розмірів, розташування будівель на земельній ділянці. До Ваших послуг проектування багатоповерхових будинків за самою вигідною та недорогою ціною, без накруток та переплат. Концепція дозволяє швидко визначити кошторисну вартість та умови роботи при проектуванні та будівництві будівлі. Дизайн-проект є обґрунтуванням інвестиційної привабливості об'єкта. Ескізний проект є основою для розробки проектних рішень та створення робочої документації.

Помилково вважати, що концепт — це просто гарна картинка, від якої можна переходити до проектування будівлі. По суті, початковий проект – результат комплексного аналізу великої кількості різних факторів, прийняття обґрунтованих концептуальних рішень із прив'язкою до вихідного технічного завдання. На етапі розробки ескізного проекту детальні розрахунки елементів конструкції не проводяться, тому інженер повинен мати достатні технічні знання та навички, концептуальні рішення не суперечать будівельним нормам. Ескізний проект разом із правовстановлюючими документами використовується для збору в УДА вихідної проектно-випробувальної документації. З дизайн-проекту визначається порядок будівництва, затребуваність об'єкта в енергоменеджменті.

У ході розробки концепції фахівці ведуть постійні переговори із клієнтом. Замовник може робити будь-які зміни, щоб підійти до стадії проектування з якісним ескізним проектом. Якщо вимоги замовника суперечать будівельним нормам, ми пропонуємо альтернативу. Клієнт може отримати кілька концептуальних рішень на вибір. Варіанти можуть відрізнятись незначними деталями або, навпаки, бути повною протилежністю. Проаналізувавши кілька пропозицій, клієнт вибирає той варіант, який підходить йому за всіма параметрами.

Склад дизайнерських креслень

Вихідними для розробки ескізного проекту є технічне завдання на проектування, план зонування, межування, виявлені під забудову, вимоги замовника.

Рассказать о статье