ВІЗУАЛЬНЕ РОЗШИРЕННЯ ВАННИ

Октябрь 27, 2019

Просторе приміщення ванної кімнати, що дозволяє виконати мені, найсміливіші дизайнерські задумки, переважній більшості населення, поки що не доступно. У наявність, зазвичай маємо, стандартну, крихітну кімнатку, з химерним, і досить хитромудрим переплетенням труб. І навіть, якщо вам пощастило, і ванна кімната має значний вільний простір, цього, може виявитися недостатнім, щоб реалізувати ваші сміливі задуми.

На сайте Купить дедик качественный и надежный вы можете в любое время.

Кардинальні зміни обсягу ванної кімнати , відпадають відразу. Вам, будуть потрібні відповідні дозволи, узгодження, та й розширення можливо, тільки на шкоду інших приміщень. Здавалося б, - безвихідь. Але спробуйте вирішити існуючу проблему, раціональним використанням внутрішніх резервів і спробуйте візуально збільшити обсяг навколишнього простору. Створіть віртуально, яких бракує вам квадратні метри, використовуючи властивості оптичного обману зору.

Почніть з перепланування існуючого приміщення. Продумайте грамотне розміщення наявних сантехнічних приладів і предметів меблів. Сучасні технології, дозволяють розмістити звичні елементи сантехніки, на не зовсім звичних місцях, що дозволить виграти декілька десятків додаткових сантиметрів. Спробуйте різні варіанти, розміщення унітазу, раковини, ванни, душової кабіни. Наприклад, дуже вигідним, є кутовий варіант розміщення, або, душову кабіну або ванну, частково розмістити в утвореній ніші.

САНТЕХНІКА

Якщо обсяг вільного простору, не так вже й великий, можна використовувати сучасну, розроблену для малогабаритних санвузлів, так звану міні-сантехніку, яка дасть невеликий приріст додаткових площ. Слід зауважити, що мініатюрні унітази і біде, багатьом здаються навіть більш зручними, ніж стандартні. На жаль, цього не можна сказати про маленьку раковину або ванну. Актуальним рішенням, на сьогоднішній день, є підвісна сантехніка. Вона візуально розвантажує наявний простір. А застосування сантехніки виду - "два в одному", наприклад, поєднання ванни та душу, дасть вам додатковий виграш.

СТІНИ - ВІЗУАЛЬНЕ РОЗШИРЕННЯ

Стін, відводиться головна роль, в візуальному зміні простору ванної кімнати. Слід пам'ятати, що не припустимо, використовувати для обробки, матеріали темних тонів, особливо в комплексі з широкими бордюрами і великими декорами. Плитка, або інші матеріали, повинні бути світлими і однотонними. А застосування мозаїки зробить, навіть невелике приміщення, візуально набагато просторіше.

Необхідний ефект глибини, може дати, керамічна плитка з обробкою світлих, глибоких тонів і різних відтінків, в поєднанні з не великим декором, вузькими бордюрами, розміщеними горизонтально. Винятком можуть бути - панно, навіть відносно великі за площею, проте вони, повинні представляти собою - пейзажі, особливо морські, імітацію виду з вікна, неба і так далі, тобто мати перспективу. Останнім, сучасним і популярним досягненням, в цьому плані, стали різні, фотографічні панно.

СТЕЛЯ ДОПОМАГАЄ ЗБІЛЬШИТИ ОБ'ЄМ

Для додання стелі глибини візуального споглядання, існує безліч способів і прийомів. Ідеальним варіантом виконання, природно, буде дзеркальна стеля, що додасть вашій ванній кімнаті, елемент гламурності. Але існують, інші, не менш ефективні прийоми обробки стелі. Нинішній, багатий на різноманітність, вибір підвісних і натяжних стель, дозволяє створити стелі з неповторними ефектами. Це може бути, і спеціальне підсвічування, і стелю химерної форми, і стеля, виготовлена з вітражів, приємних оку, і багато, багато іншого. Головна умова, тут, дотримуватися наявність візуальної перспективи.

ДЗЕРКАЛО, ЯК ЕЛЕМЕНТ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОСТОРУ

Застосування дзеркал, є, старим, випробуваним і найбільш простим способом візуального збільшення, замкнутого простору. За рахунок відображення всього приміщення, дзеркала, збільшують оптично його обсяг, приблизно вдвічі. Дотримуйтеся простого правила - чим менший об'єм приміщення, тим більше, має бути дзеркало. Дзеркала можуть розміщуватися, по всій площі стін, іноді, навіть замінюючи їх. Існує у продажу і дзеркальна плитка, але через свою непрактичність, широкого застосування вона не знайшла.

МЕБЛІ

Використовуйте, в якості меблів - тільки саму мініатюрну. Ще краще, якщо є можливість спорудити всілякі ніші, для її розміщення. Стіни, бажано повністю звільнити від масивних навісних деталей, допускаються легкі полички, з металу, скла або дерева. Не зловживайте і великою кількістю різних, додаткових аксесуарів.

Природно, всі ці заходи, не дадуть вам зайвих квадратних метрів, і практично, приміщення не стане набагато просторіше, але значно зменшиться відчуття безглуздого нагромадження сантехніки, меблів, різних поличок, в вашому, здавалося б, безнадійно малому обсязі ванної кімнати.

Рассказать о статье