Якими способами робиться установка підвісного унітазу

Ноябрь 19, 2019

В даний час установка підвісного унітазу стає досить-таки поширеним явищем. Це пояснюється тим, що:

по-перше, такий унітаз виглядає дуже стильно, і прекрасно вписується в будь-який інтер'єр вбиральні;

а по-друге, тому, що з таким унітазом, навіть маленьке приміщення буде виглядати більш просторим.

Выбрать набор с инсталляцией унитаз ві можете зайдя на сайт компании, специалисты помогут с выбором.

Крім усього іншого, до переліку переваг подібної конструкції можна додати і те, що з таким унітазом набагато зручніше підтримувати гігієну, оскільки в силу конструктивних особливостей, мити підлогу в туалетній кімнаті буде набагато легше і простіше.

Як встановлюється підвісний унітаз

Як правило, установка навісного унітазу може здійснюватися трьома способами:

За допомогою інсталяції.

Через стіну.

За допомогою спеціального клею.

Зрозуміло, як в першому, так і в другому випадку існують деякі нюанси, які вимагають певних знань і навичок, без яких цей процес здійснити неможливо.

Наприклад, в разі монтажу з інсталяцією , необхідно використовувати готову раму, яку необхідно правильно зібрати, і відповідно встановити. Або, в разі, коли стіна несуча, можна обійтися і без рами, навісивши унітаз на випускні стрижні, встановлені на стіні.

Монтаж крізь стіну вважається найпростішим і універсальним способом. Для цього необхідно мати спеціальні пристосування у вигляді шайби і гайки М20.

А кріплення такого унітазу без свердління стін передбачає наявність особливої міцності стеновойповерхності і використання спеціального бетонного клею.

Зрозуміло, розібратися у всіх цих тонкощах непрофесіоналові буде досить складно, а в деяких випадках і зовсім неможливо. Але, як то кажуть, безвихідних ситуацій не буває, і завжди можна знайти гідний вихід.

Рассказать о статье