Водоемульсійна фарба для стелі

Ноябрь 29, 2020

Вибирається водоемульсійна фарба для стелі , виходячи з принципу розумного поєднання ціни та якості. Фарб для оздоблення інтер'єру проводиться досить велика кількість, ціни на фірмові матеріали не завжди радують моїх клієнтів. Крім того, водоемульсійна фарба для стелі має ряд особливостей, на які недосвідчений замовник не звертає уваги.

Специальная программа reddit upvote bot для развития вашего бизнеса, купить можете по выгодной цене.

Фарба для обробки стель , в тому числі і укосів, повинна відповідати таким характеристикам: мати гарну покриває здатністю, витримувати вплив вологи при митті, що не жовтіти при регулярному попаданні сонячних променів, легко наноситися і оновлюватися, при необхідності.

Всіма цими характеристиками володіє продукція естонського підприємства. Пропонована водоемульсійна фарбаTitan Mattlateks, на основі акрилату, має хороше зчеплення з поверхнею, легко наноситься валиком. Після висихання фарба утворює міцну поверхню, яка призначена для вологого прибирання.

Закачування стель (або укосів) зазвичай проводиться в два шари, які наносяться в перпендикулярних напрямках. Перерви для просихання кожного шару - від 2 годин, при вологості повітря до 60%, температурі не менше 20С.

Після висихання фарба набуває матового відтінку, застосовується для чистової фарбування основ з бетону, ДСП, гіпсокартону, оштукатурених і шпатльованних поверхонь. Легко наноситься на рулонні оздоблювальні матеріали. Підстава перед фарбуванням обов'язково грунтується.

Основа матеріалу не містить токсичних сполук і органічних розчинників, в результаті чого, пофарбовані поверхні легко пропускають повітря, водяні пари - природне "дихання".

Дана фарба відмінно розбавляється водою - до 3-5% від обсягу. При необхідності можлива тонування барвниками від концерну DUFA. Зразкова витрата матеріалу при фарбуванні одного шару - 5-8 кВ. м / л. Фарба упакована в пластикові відра, ємністю 2.5, 5 і 10 л. Гарантійний термін використання при закритому зберіганні - до 12 місяців.

Рассказать о статье