Вуличне світлодіодне LED освітлення

Сентябрь 15, 2020

Вуличне світлодіодне LED освітлення

Вуличне освітлення це - підсвічування доріг, скверів, площ, присадибних ділянок за допомогою світильників. Також до цієї групи відносять архітектурну і декоративне підсвічування споруд. Як правило, системи призначені для підсвічування об'єктів, що мають значну площу. Тому при виборі обладнання особливу увагу приділяють економічності пристроїв, а також їх надійності. Якісне та сучасне освітлення можна замовити на https://www.light-group.com.ua/about/novyny/vulychne-osvitlennia-shcho-potribno-znaty/ за доступною та вигідною ціною. В даний час найпопулярнішим є вуличне світлодіодне освітлення. І це цілком логічно, адже такі прилади відрізняються:

Довговічністю. Як показує практика, світлодіодні лампи вуличного освітлення при безперервному функціонуванні служать протягом 11-15 років. Якщо ж лампи вуличного освітлення включаються лише в темний час доби, то їх заміна буде потрібно приблизно через 25 років експлуатації.

Міцність і зносостійкість. Ліхтарі вуличного освітлення, як правило, не мають в своїй конструкції скляної колби. Саме завдяки цьому вони захищені від негативних зовнішніх впливів, наприклад, ударів гілками дерев. Більш того, ліхтарі вуличного освітлення мають конструкцію, сконструйовану таким чином, що на її поверхні не скупчується сміття, листя і бруд.

Вуличне освітлення світлодіодними світильниками може бути реалізовано в регіоні з будь-якими кліматичними умовами. Прилади здатні стабільно функціонувати при температурі, яка варіюється в діапазоні від -60 до +45 градусів за Цельсієм.

Вуличне світлодіодне освітлення дозволяє мінімізувати витрату електроенергії. Такі прилади споживають приблизно на ¾ менше енергоресурсів, ніж традиційні лампи розжарювання. Разом з тим, світловий потік led пристроїв можна порівняти з тим, який створюють люмінесцентні лампи.

Вуличне led освітлення може бути організовано з використанням приладів антивандального типу. Такі пристрої є пожежо-, а також вибухобезпечними. Вони несприйнятливі до ударів і інших механічних пошкоджень. Таке вуличне освітлення на стовпах застосовують при впорядкуванні парків, міських площ, скверів.

особливості монтажу

В даний час випускаються різні види світильників для вуличного освітлення. Досить затребувані ліхтарі вуличного освітлення, які оптимальним чином підходять для установки на громадських територіях і вздовж доріг. На такі пристрої ціна багато в чому залежить від особливостей їх конструкції і дизайнерського оформлення. Наприклад, випускаються досить дорогі чавунні світлодіодні ліхтарі, які мають ексклюзивний дизайн. Вони ідеально підходять для благоустрою приватного заміського ділянки.

Також затребуваними є led прожектори для вуличного освітлення. Важливою перевагою є те, що прожектори для вуличного освітлення можуть бути встановлені практично на будь-яких горизонтальних і вертикальних поверхнях. Досить часто прожектори для вуличного освітлення монтують на фасадах будівель. На таке вуличне освітлення ціна визначається в залежності від потужності пристроїв.

Важливо відзначити, що для вуличного освітлення купити можна прожектори, які мають різний колір світіння, а також багатобарвні. З їх допомогою можна створити декоративне вуличне освітлення. Як правило, такі прилади застосовують для підсвічування фасадів, спортивних комплексів або автомобільних стоянок.

Вуличне освітлення може бути виконано з використанням спеціальних стрічок або прозорих трубок, усередині яких розміщені діоди. На таке вуличне освітлення ціна доступна, тому його активно використовують для прикраси дерев і чагарників, приватних будинків. Більш того, такі пристрої застосовують при створенні вуличних рекламних матеріалів.

Дуже зручними у використанні є опори вуличного освітлення. Вони призначені для розміщення світлодіодних освітлювальних приладів. Опори вуличного освітлення традиційно виготовляють з зносостійких і міцних матеріалів, наприклад, нержавіючої сталі або алюмінію.

Рассказать о статье