Зроби свій сайт для бізнесу за кілька кроків

Декабрь 10, 2020

Поетаповая розробка комерційного ресурсу - завдання, з яким справиться починаючий користувач, офісний працівник, власник малого бізнесу. Принцип розробка сайту універсальний і доступний всім!

По выгодной цене Купить дедик вы можете у наших специалистов.

1. Зареєструйтеся на сайті Bloxy.ru. Витрачений час - 1 хвилина. Для спрощеної реєстрації можна авторизуватися через свій аккаунт у Вконтакте або на Facebook. Або вкажіть свій E-mail і придумайте пароль - ніяких додаткових рядків! Далі залишається лише підтвердити реєстрацію поштою і почати користуватися безкоштовним тестовим періодом.

2. Виберіть домен третього рівня для свого сайту - він надається безкоштовно. Не влаштовує третій рівень? Прямо на другому кроці ви можете прикріпити своє доменне ім'я другого рівня, ніж підкреслите серйозність своєї організації і виробите лояльне ставлення з боку платоспроможних клієнтів. Домен другого рівня є платним, але оплачувати його потрібно всього лише раз на рік, а вартість імені в зоні .ru починається від 100 рублів. Ніхто вас не зобов'язує реєструвати домен через онлайн-сервіс Блокс. Якщо у вас є свій кращий реєстратор, його послугами ви можете скористатися. Процедура прикріплення доменного імені - елементарна задача. Кілька кліків і ваш сайт вже доступний за відповідним всім вимогам бізнесу домену!

3. Встановіть для кожної секції на сайті дизайнерський шаблон. Всі шаблони виконані досвідченими дизайнерами, тому в їх доопрацюванні немає необхідності. Поділ шаблонів по секціях - це ваша можливість не користуватися вже сотні разів задіяної темою, а створити щось своє, покладаючись на особисті вимоги і тематику свого бізнесу. Дизайн будь-секції можна змінити в кілька кліків. Тому відкривайте пакет тим і тестируйте, знаходячи ідеальний варіант. Не забувайте, що дизайнерська складова безпосередньо відіб'ється на ставленні клієнтів до вашого бізнесу.

4. Виберіть з вбудованою колекції логотип для веб-ресурсу, пропишіть заголовок і підзаголовок. Також можна поекспериментувати - змінюється такий контент в два кліка.

5. Додайте форму контактів, розмістіть посилання на соціальні мережі, залиште дані про свою організацію, включаючи назву фірми, адреса її офісу. Звертаємо увагу, що контент відразу ж починає відображатися. Немає необхідності в функції попереднього перегляду - ви редагуєте проект і в режимі реального часу спостерігаєте за змінами в ньому.

6. Основні аспекти виконані. Але ж ще маса можливостей для редагування веб-ресурсу і його оптимізації!

Публікуйте зображення, фотографії, відеоролики, який продає рекламний текст в потрібну секцію - його розмір і шрифт можна відредагувати в момент публікації.

А тепер більш докладно про редагування:

Найбільше будь-який комерційний проект потребує текстовому контенті, ілюстраціях, що продає заголовку, іконках, кнопках, секціях, в розділі, присвяченому продукції. Не варто забувати публікувати форму замовлення зворотного дзвінка. Список всіх доступних об'єктів на Блокс можна перераховувати дуже довго.

За кожну окрему секцію в веб-студії з вас би попросили велику суму. Сайт-конструктор бізнес тематики пропонує абсолютно безкоштовно блоки для контактних даних, для відгуків клієнтів, для додаткової інформації про продукт, його оплаті і доставці.

Меню. Щоб користувачеві не довелося блукати по проекту в пошуках потрібної секції, він робить клік в меню і потрапляє в секцію або на сторінку, де розміщена потрібна йому інформація. За фактом, юзабіліті формується автоматично. Від вас лише потрібно наповнення блоків і створення меню за кілька кліків.

Якісна анімація, фонові зображення, адаптивна версія шаблону, грамотно продумана колірна гамма, ефекти візуалізації - все вже до вас зроблено дизайнерами і веб-програмістами. Ви берете те, що вам потрібно, і користуєтеся цим безкоштовно!

7. Залишається опублікувати сайт. Нічого складного - просто клік по кнопці «Опублікувати». Ви повністю опрацьовує проект до того, як він буде доступний вашим партнерам і клієнтам. Як тільки проект опублікований, залишається чекати його індексації пошуковими системами і організувати рекламне просування, якщо в ньому є необхідність.

Рассказать о статье