Комплексні рішення для розумного будинку від лідерів європейського ринку

Январь 29, 2024

Ринок електроніки та пристроїв автоматизації наповнений великою кількістю розумних вимикачів, датчиків та спеціальних реле, якими можна керувати дистанційно. Але всі вони досить розрізнені за дизайном, конструктивом, функціоналом. Підібрати вироби, щоб вони були органічними по дизайну та без заминок взаємодіяли один з одним, буває проблематично. Вирішити ці проблеми постаралися дві французькі компанії — Netatmo і Legrand. Вони поєднали свої сили, наукові дослідження, інженерні розробки та виробничі майданчики для створення повного комплексу пристроїв автоматики та розумної електрофурнітури в єдиному дизайні.

Колекції Legrand Netatmo фото

Роль компанії Нетатмо

Незважаючи на те, що продукція випускається під подвійним брендом, компанії чітко поділили роботу над її виробництвом. Раніше Netatmo можна було вибрати як окремими пристроями, і як комплекти обладнання для облаштування розумного будинку. Однак у плані дизайну бренд дотримувався класичних рішень. Пристрої були схожі на більшість звичайних вимикачів та розеток.

Порівняно нещодавно компанія пропрацювала дизайн:

 • з'явилася світлова індикація;
 • на клавішах стали додавати позначення;
 • загалом дизайн набув більш сучасного, навіть інноваційного формату.

Проте найсильнішою стороною залишилися технічні рішення. Netatmo – лідер на французькому ринку у питаннях високих технологій. Для трьох колекцій електро інсталяційних пристроїв та автоматики виробник розробляв усі схеми, механізми, контролери та все те, що криється за лицьовими панелями, у монтажних коробах чи прихованих комунікаціях. Роль Нетатмо у створенні інтелекту для розумних пристроїв. В результаті з'явилися такі можливості:

 1. Управління голосовими командами. Для цього використовуються помічники Сірі, Алекса, Гугл Асистент.
 2. Управління всім обладнанням та світильниками через один дотик.
 3. Головний вимикач «У дому / Я поза домом» для одномоментного керування всіма автоматизованими пристроями.
 4. Додаток, через який можна включати та вимикати світильники, рольставні, техніку.
 5. Дистанційний контроль опалення.
 6. Бездротові вимикачі, що працюють на основі радіосигналу, не потребують запиту від електромережі.

Робота Легранд

Компанія Legrand славиться якістю продукції, надійністю та дивовижним дизайном. Головне завдання для цієї компанії стояло у забезпеченні високоякісної сировини, а також розробці дизайну.

В Україні купити Netatmo Legrand можна у всіх трьох колекціях:

 • Celiane. Всі поверхні ідеально гладкі та рівні. По кутах рамки мають легке заокруглення. Для рамок вибраний квадратний форм-фактор, а для вставок круглий. Виглядають пристрої футуристично. З матеріалів доступні алюміній, біла перкаль та ардезія. Підходять до стилів мінімалізм, лофт, хай-тек.
 • Valena Life. Форма — квадрат. Рамки широкі з геометричним рельєфом, об'ємні, помітні. Колекція представлена в дизайні алюмінію, бежевий ампір, білий ампір.
 • Valena Allure. Рамки та квадратні вставки з вираженим закругленням на кутах. Обрамлення виготовлене з алюмінію, білого скла, білого термопласту. Ця лінійка особливо вдала для модерну, класики, хай-тека, хоча однаково гармонійно виглядатиме і в інших стилях.

Вибрати Netatmo Legrand можна в різних варіантах, аж до комбінування різних кольорів рамок і вставок з однієї колекції. При цьому всі пристрої можна поділити на три основні категорії:

 • Дротові: розумні розетки, вимикачі, димери, мікромодулі для світильників.
 • Бездротові: розумні вимикачі сценарні.
 • Спеціальні: пристрої контролю параметрів електроенергії, розумний кабельний вивід, пакети управління побутовою технікою.

Важливо відзначити, що вся продукція взаємозамінна та взаємодоповнювана. Рамки можна вільно комбінувати зі вставками, отримуючи оригінальні рішення щодо оформлення. Встановити вироби можна у штатні монтажні короби, підключити до звичайної електромережі. Українські дизайнери та проектувальники охоче використовують спільні розробки Нетатмо https://electrica-shop.com.ua/Netatmo-with-Legrand та Легранд для сучасних зручних систем розумного будинку.

Рассказать о статье