Особливість зварювальних генераторів від аналогових

Февраль 20, 2021

При проведенні будівельних робіт на початковому етапі, наприклад, огородження ділянки металевим парканом або стяжка фундаменту металевими опорами за часту виникає питання яким зварювальним апаратом краще проводити зварювальні роботи на території, де відсутня електрика?

Выбрать сварочный генератор отличного качества вам помогут специалисты компании.

Перше що приходить в голову недосвідченому зварнику це - просто підключити зварювальний інверторний апарат до звичайного генератора напруги і зробити всі заплановані роботи.

Тут давайте розберемося по подробней!

Використовуючи інверторний зварювальний апарат для проведення зварювальних робіт потужністю в 120А можливо зробити тільки дрібні роботи з електродами, діаметр яких не повинен перевищувати 3.2 мм, генератор в такому випадку вам знадобиться потужністю не менше 6 кВт.

Якщо використовувати інверторний зварювальний апарат потужністю в 200А з електродами, діаметр яких не повинен перевищувати 5 мм, вам знадобиться генератор потужністю не менше 11 кВт але в будь-якому випадку звичайні генератори не призначені для підключення зварювальних апаратів і при проведенні зварювальних робіт таким способом ви ризикуєте спалити обмотку генератора так, як при зварюванні генератор буде відчувати сильні короткочасні навантаження.

Для того щоб зварювальні роботи проводилися в стабільному штатному режимі і без всяких нюансів і будь-яких проблем, були придумані спеціальні лінійки зварювальних генераторів !

Можна сказати, що даний вид генераторів універсальний, так як вони можуть використовуватися в якості звичайного електричного генератора , так і в якості зварювального апарату в цілому.

Існує два типи зварювальних генераторів «Простого типу» і «інверторного типу».

Зварювальні генератори простого типу - бувають бензинові і дизельні в основу яких входить статор і ротор система електроніки у даних апаратах мінімальна вони не дуже зручні в плані транспортування і установки, так як мають великі габарити і не малу вагу. Даний тип найчастіше використовують досвідчені зварники на великих будівельних майданчиках.

Бензиновий зварювальний генератор досить тихий, але менш витривалий на відміну від дизельного зварювального генератора.

Дизельний зварювальний генератор може працювати цілодобово, так само відрізняється мінімальним вживанням витрати палива.

Зварювальні генератори інверторного типу - це генератори нового покоління вони мало шумні, мають компактні габарити і мала вага, в транспортуванні і установки даний пристрій дуже зручне, даний тип генератора підійде, як і для досвідчених зварювальників так і для новачків.

На зварювальних генераторах інверторного типу є функції режимів, які дуже допомагають молодому і не досвідченому зварнику впорається зі своїм завданням на п'ять балів.

Основні режими зварювальних генераторів інверторного типу:

Hot start - Режим підвищення зварювального струму для прискорення швидкого плавлення металу в разі швидкого наближення електрода до металу. (Рятує від залипання)

Arc-Force - Режим знижує струм при прилипании електрода до металу і надаёт загострити його до красна таким чином захищаючи обладнання від перевантаження.

Anti-Sticking - Режим знижує струм і відключає термінал в разі залипання електрода до металу тим самим дозволяє легко відокремити електрод від металу і продовжити роботу зварюванням без постукування.

Реостат зварювального струму - Режим дозволяє максимально точно виставити силу струму для плавної роботи накладення шва електродом.

Рассказать о статье

Расскажите о нас