Широкий вибір умивальника для ванної кімнати

Апрель 25, 2020

Поєднання металу і скла в інтер'єрі завжди справляла враження. Такий контраст надавав приміщенню стиль, виразність, збільшував його обсяг. Тому використання меблів зі скла в інтер'єрі - улюблений дизайнерський хід. Багато власників квартир вважають за краще замість фаянсових і акрилових раковин ставити скляні умивальники. Крім привабливого зовнішнього вигляду гідністю таких раковин є довговічність і безпеку. Це тільки на перший погляд вони здаються крихкими, насправді розбити їх вкрай складно, оскільки вони виготовлені з міцного загартованого скла. Товщина стінки варіює від 15 до 20 мм.

На сайте mil-ru.ru вы найдете множество прекрасный мест, где сможете отдохнуть в Крыму.

Є й недоліки, але вони несуттєві.

По-перше, для збереження зовнішнього вигляду скляні умивальники потрібно мити щодня.

По-друге, під скляними раковинами небажано зберігати побутову хімію та інші дрібниці для прибирання, інакше під час миття рук ви будете споглядати всю колекцію засобів для чищення.

Перш ніж купити умивальник у ванну кімнати, слід ознайомитися з наявними різновидами.

Виділяють три типи скляних раковин:

на підставці,

«Плаває» в повітрі чаша

і умивальник, вбудований в тумбу або стільницю.

Раковина з підставкою дуже функціональна. На ній можна розмістити всі предмети регулярного використання - мило, стаканчик з пастою і зубними щітками, бритва.

Найоригінальнішим і практичним (займає мінімум місця) варіантом є «плаває» чаша .

Умивальники зі стільницею є найбільш зручним варіантом. Крім того, існують моделі з різними ящиками, поличками, і навіть з вбудованим сушитель для рушників.

Слід підкреслити, що скляні умивальники для ванної кімнати є універсальним предметом, тому відмінно впишуться не тільки в стиль "модерн" і "хай-тек», а й в класичний, східний і навіть в античний інтер'єр ванної кімнати.

У магазинах сантехніки ціни на скляні раковини різних виробників розрізняються. Як правило, вартість залежить від товщини стінки, удароміцності, якості і навіть дизайну раковини. Оптимально віддати перевагу відомим брендам - Ledeme, Frap, Senli, Rassland, Lamxon, Nova і NovaDom. Вибрати й порівняти переваги тих чи інших виробів можна на сайтах інтернет-магазинів: Sanglass.Ru, shop-sanequip.ru, homenew.ru.

Але з практики відомо, що superpokupka.ru - найдоступніший, зручний сайт, так як ціни значно нижче і передбачені акційні знижки. Не потрібно шукати транспорт, адже доставка за адресою буде виконана в обумовлений термін.

Зробіть правильний вибір умивальника зі скла і насолоджуйтеся його зручністю, красою і функціональністю. Будьте впевнені, це виріб прослужить вам довго.

Рассказать о статье