Навіщо потрібен ландшафтний дизайн

Февраль 18, 2020

Ландшафтний дизайн садової ділянки останнім часом набув великого поширення. Зростання мегаполісів, темпу життя, швидкість і переміщення в просторі морально і фізично стомлюють нас.Робота в офісі, дорога в транспорті, міська квартира - це все штучно створені простору, що позбавляють нас зв'язку з природою, можливості розслабитися.

На сайте https://uhod.ua/ заказать ландшафтный дизайн в Киеве по выгодной цене вы можете у лучших специалистов.

Бажання мати свій куточок природи призводить до зростання заміського будівництва. Садовий ділянку, доріжки в саду, стає продовженням будинку. Садовий ландшафтний дизайн - стає частиною іміджу власника, візитною карткою.

Не залежно від розмірів заміської ділянки, на ньому хочеться мати і місце відпочинку, і город з плодовими деревами, і галявину, і квітники.

У малому саду потрібно продумати дизайн саду, щоб створити стиль саду і підібрати дерева і чагарники декоративні, може бути розмістити гірку альпійську з водоймою, знайти місце для садової скульптури, миксбордера.

Ландшафтний дизайн саду великих розмірів має на увазі не тільки дорожньо -тропіночную мережу і розміщення основних зон на ділянці, а й створення видових точок, ландшафтних композицій, прогулянкових маршрутів.

Можна зробити ландшафтний дизайн своїми руками, черпаючи ідеї для вашого саду з журналу з ландшафтного дизайну, а можна звернутися до ландшафтного дизайнера.

Ландшафтний дизайнер, враховуючи стилі ландшафтного дизайну, допоможе створити обсяги в саду, пояснить принцип зонування, використовуючи метод модульної сітки в дизайні запропонує кілька дизайн-проектів ділянки. У роботу дизайнера входить вертикальне планування ділянки, геопластика, проект благоустрою та озеленення, проект дренажу, проект вуличного освітлення, створення квітників, посадкове креслення, розміщення малих архітектурних форм.

Ландшафтний проект ділянки допоможе крок за кроком виконувати роботи з благоустрою та озеленення території, створюючи свій затишний сад.

Рассказать о статье