ОБРОБКА ВАННОЇ КІМНАТИ В РІЗНИХ СТИЛЯХ

Октябрь 16, 2019

Визначитися зі стилем інтер'єру у ванній непросто. Він неодмінно повинен відповідати всьому інтер'єру будинку. Наприклад, класика буде недоречна в будинку, де панує хай-тек. А етнічно оформлена ванна не відповідає загальній класичній стилістиці, використаної для обробки кімнат.

Забронювати авіаквитки онлайн можно у будь-який час.

Sanuzelservice займається обробкою ванних кімнат в Москві вже не один десяток років. За моїми плечима сотні кімнат, оформлених в різних стилях, але завжди якісно і в точній відповідності з дизайнерськими задумами.

СТИЛІ ОБРОБКИ ВАННОЇ КІМНАТИ

Найбільш часто зустрічаються сьогодні стилі для декорування ванної:

класика;

хай тек;

етнічний;

кантрі.

Класика - улюблений стиль консерваторів і серйозних людей. Завжди говорить про добрий смак її власника. Класика у ванній буде відмінно поєднуватися з будь-яким стилістикою, використаної для обробки інших приміщень будинку. Важливими рисами класики є застосування стриманих кольорів, натуральних матеріалів. А також для інтер'єру часто використовується традиційна меблі та предмети сантехніки.

Ванна в стилі хай-тек буде суворою і лаконічною. Основна ознака - мінімальна кількість деталей і присутність найостанніших технічних розробок в дизайні інтер'єру. Прикрашення і велика кількість декоративних деталей чужі цьому стилю, кожен предмет у ванній максимально функціональний. Сучасна техніка і новітні технології - обов'язкові умови для хай-тек.

Обробка ванної кімнати в злити хай-тек

Етнічна стилістика все частіше використовується для декору ванних кімнат. Найбільш популярними є японський, скандинавський, східний і африканський стилі.

Приклад обробки ванної кімнати в східному стилі

Кантрі асоціюється з селом і сільським укладом життя. Для обробки використовується необпалений цегла, дерев'яні меблі, плетені предмети начиння, меблі з квітковим орнаментом, натуральний текстиль.

Обробка ванної кімнати в злити кантрі з використанням вологостійких порід дерева

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З SANUZELSERVICE

Який би стиль не був обраний для обробки ванної кімнати, Sanuzelservice на найвищому рівні якості впорається із завданням. Обробка ванної в Москві - одне з основних напрямків моєї діяльності.

Sanuzelservice це майстер високої кваліфікації, з величезним багажем досвіду. У моєму розпорядженні найсучаснішу техніку і новітні технологічні розробки.

Крім того, ціни на оздоблювальні роботи демократичні і вигідні для замовника. Замовити обробку ванної кімнати в Москві можна онлайн з мого сайту або по телефону.

Рассказать о статье