ЯК ОБЛАШТУВАТИ ВАННУ КІМНАТУ

Октябрь 16, 2019

Ремонт ванної кімнати в наш час може стати такою, що запам'ятовується, неповторною, відобразити смаки й уподобання тих, ким або для кого вона створена. Навіть якщо ванна кімната знаходиться в малогабаритній квартирі, то завдяки вміло підібраною компактної сантехніці, а також фантазії і творчому підходу, завжди є можливість підкреслити самобутність і домогтися комфорту і для тіла, і для душі.

В любое время купить на поезд билет онлайн вы можете на сайте произд юа.

Починається ремонт зі стін, підлоги і стелі. Асортимент підвісних стель дуже широкий, можна, при бажанні, встановити хоч дзеркала. Можна підбирати кахель під інтер'єр, під сантехніку, можна підібрати розмір і форму плитки (є мозаїка і дуже велика плитка, квадратна, прямокутна, з хвилястим краєм і т.д.). Можна підібрати декоративну плитку, панно, бордюр.

Вибираючи тепла підлога, найчастіше зупиняються на одному з варіантів: підлога з електричним підігрівом. Тепло регулюється, ногам комфортно (якщо замовника не бентежить збільшення споживання електроенергії).

Якщо у ванній кімнаті до ремонту не було проводки для пральної машини або водонагрівача, то потурбуватися про неї потрібно до укладання кахлю, інакше потім, шкодуючи новеньку плитку, доведеться відмовлятися від популярної побутової техніки.

Сучасні пластикові системи для водопроводу і каналізації в малогабаритній ванній кімнаті дозволяють по-різному скомпонувати і помістити побутову техніку. Можна навіть відмовитися від ванни, вибравши комплект з душової кабінки гідробоксу, пральної машини і водонагрівача, можна обійтися і без душової кабінки, залишивши ванну, а можна придбати душову кабінку разом з ванною (такий варіант є у виробників).

Якщо розміри ванної кімнати досить великі, то для комфорту душі і тіла можна придбати ванну з гідромасажем. Вони бувають різних розмірів, включають різний набір функцій, а в зв'язку з цим розрізняються і за вартістю.

Меблі для ванних кімнат також є відмінною рисою сучасного дизайну. Меблі виконують з МДФ або масиву дерева, фасади прикрашають склом або вітражами, ну а колірна гамма різноманітна. Можна вибрати і комбінацію кольорів в залежності від загального рішення ванної кімнати. Завершити перетворення ванної кімнати можна, підібравши відповідні аксесуари, з любов'ю підготувавши комплекти рушників, набори парфумерії, м'які килимки для підлоги або завісу для ванни. Після цього виходити з перетвореного місця для релаксу і насолоди не захочеться.

Рассказать о статье