Як поліпшити зйомну квартиру

Декабрь 10, 2020

Головна порада - не сприймайте знімну квартиру як тимчасовий притулок. Звичайно, рано чи пізно вам доведеться з'їжджати, але цей момент може настати і через півроку, і через п'ять років. А жити в приємній обстановці хочеться вже зараз. Постарайтеся облаштувати простір під себе: сховайте хазяйські речі, прикрашайте будинок стильними аксесуарами, експериментуйте з декором.

Купить онлайн авиабилеты стало проще, заходите на сайт и бронируйте.

Максимально закрийте стіни

Якщо вам дісталася квартира зі старими шпалерами, а господарі ні в яку не погоджуються, щоб ви їх переклеїли, доведеться проявити фантазію. Спробуйте максимально закрити стіни, щоб персиковий відтінок шпалер, який вам не подобається, хоча б не так кидався в очі. Для цих цілей підійдуть картини і постери. Щоб не пошкодити стіни, можна використовувати галерейную систему кріплень або пошукати постери, які кріпляться на клейку стрічку.

Можна декорувати стіни текстильним полотном - лляним або бавовняним. А вже на нього вішати фотографії, листівки і будь-які інші приємні для ока речі.

Використовуйте нові меблі

Якщо вам пощастило і господарі погодилися забрати старий продавлений диван, не втрачайте цю можливість. Ви можете замінити його на власний новий. Можливо, з ним буде важче переїжджати в наступний раз, але користуватися добротної якісними меблями приємно. Та й квартира буде виглядати інакше.

Оновлення вже наявні меблі

У тому випадку, якщо можливості прибрати меблі немає, можна попрацювати над старою. Наприклад, купити на диван, крісла і стільці чохли, які замаскують недоліки. Можна вибрати лаконічний варіант, який збереже геометрію меблів, але змінить її відтінок. Або взяти чохол в певному стилі - наприклад, з жаккардової тканини з візерунком.

Перетворити кухонний гарнітур або шафа можна, помінявши фурнітуру. Стару не викидайте - якщо господарям не сподобається ваш варіант, ви повернете рідні деталі. А подряпини на поверхні меблів допоможе приховати новий шар лаку.

Задіюйте різні типи освітлення

Найчастіше в знімних квартирах висить єдина люстра в центрі кімнати. Верхнє світло підкреслює недоліки приміщення, і домогтися затишку з ним складно. Поставте на тумбочку біля ліжка лампу з м'яким розсіяним світлом. А поруч з кріслом, в якому ви любите читати, торшер.

Для декору можна використовувати свічки. Вибираючи їх, пам'ятайте, що забарвлення свічок повинна поєднуватися з основними відтінками в інтер'єрі.

Повісьте нові штори або жалюзі

Старий тюль, популярний за часів вашої бабусі, можна і потрібно замінити на нові штори. Сучасного вигляду приміщенню додадуть непрозорі яскраві тканини або жалюзі. Можна поставити на підвіконня пару квіткових горщиків.

Рассказать о статье