Що собою являє технологія реставрації ванн за допомогою установки акрилового вкладиша

Июнь 1, 2020

Ця популярна технологія являє собою відмінну альтернативу традиційної реставрації старої емалі або придбання нової ванни. Суть цієї технології полягає в тому, що в стару ванну вкладається акриловий вкладиш, виготовлений для будь-якої стандартної моделі ванн. Вкладиш проводиться з цілісного листа високоякісного акрилу. Товщина акрилової вставки становить близько 6 мм, що не зможе істотно вплинути на обсяг ванни, але дозволяє міцно встановити готовий виріб. Подібна реставрація ванн значно ефективніше стандартної технології відновлення емалі, оскільки краще тримає температуру води і збільшує термін експлуатації ванни. Така технологія перевірена часом і володіє безперечними перевагами в порівнянні з покупкою нової або реставрацією старої ванни.

Быстрый Поиск и доставка лекарств любую точку страны.

Переваги технології акрилової вставки

Перевагами використання технології можна назвати довговічність (вставка з акрилу служить понад 20 років), естетичність (акрил не жовтіє) і гігієнічність (матеріал не вбирає в себе бруд), невисоку вартість в порівнянні з покупкою нової ванни, простоту в догляді, міцність і безпеку, здатність довше зберігати температуру води, економія грошей і часу.

Процес реставрації

Відповідна акрилова вставка в ванну встановлюється в стару ванну без її демонтажу. Щоб визначитися з моделлю вставки, необхідно з'ясувати модель ванни, а також провести необхідні заміри. Під час установки вкладиша необхідно враховувати деякі додаткові умови, а саме, наявність відсутність плитки на стінах ванної кімнати, різновид каналізації, що проходить під ванною (пластикова або чавунна), наявність закріпленого поруч з ванною умивальника і т.д.

Процес установки проходить таким чином: вкладиш з акрилу встановлюють в ванну і приклеюють за допомогою багатокомпонентної монтажної піни. До основи ванни щільно примикає акрилова вставка, яка в результаті герметично з'єднується з сифоном в області зливу. Для отримання додаткової герметизації зливний отвір обробляється прокладним герметиком, потім ванну заповнюють водою на десять-дванадцять годин, для того щоб вкладиш приєднався до основи і міцно приклеївся до старої ванні. Після закінчення процесу реставрації стара ванна перетворюється в нову.

Рассказать о статье