Яку ванну вибрати? Види ванн.

Июль 16, 2021

Окрема ванна добре підійде у великій ванній кімнаті, а кутова ванна - в кімнаті середнього розміру. У свою чергу, прямокутний варіант є найбільш універсальним. А яка ванна буде найкращою для вашої ванної кімнати? Інтернет-магазин "Alfa-deluxe" на сайті https://alfa-deluxe.com/ пропонує широкий вибір ванн, душових кабін, сантехніки та різних аксесуарів для ванних кімнат по доступним цінам високої якості. Доставка перевізниками по всій країна робить покупку швидкою, а різні методи оплати - зручнішою.

Рішення щодо встановлення душової кабіни або ванни - одне з ключових рішень при плануванні влаштування ванної кімнати. Це часто вибір між можливістю експрес-купання та створенням комфортної домашньої SPA-зони. У наш час ванна стала синонімом розслаблення. Цей невеликий простір, наповнений до країв заспокійливою водою, дозволяє не тільки очистити тіло, але і розум - він допоможе вам перевести подих після напруженого дня і на деякий час забути про повсякденне життя.

Ступінь заспокоєння під час купання багато в чому залежить від зручності та комфорту ванни, яку ви вибрали для вашої ванної кімнати. Питання розміру, хоча й вирішальне, не повинно бути єдиним критерієм, що впливає на рішення про придбання.

Види ванн

Визначення розміру та функціональності туалету та його розташування у ванній кімнаті є основою вибору правильної зони ванни. Однак є ще багато рішень, які потрібно прийняти, перш ніж вирішити, яка ванна найкраща для вашої ванної кімнати. Наявні на ринку санітарно-технічні приміщення легко класифікувати, приймаючи різні критерії, такі як, наприклад, форма або матеріал.

Щоб задовольнити очікування споживачів, виробники сантехніки пропонують свою продукцію різноманітних форм. Найпопулярнішою та універсальною є, звичайно, прямокутна окремостояча ванна - її легко підібрати до будь-якого інтер’єру. Ви також можете вибрати серед симетричних та асиметричних. Дуже цікаво виглядає у ванній овальна або кругла ванна. Серед незвичайних форм (створюються переважно на замовлення) ви також знайдете такі пропозиції, як: шестигранні або восьмикутні ванни.

Іншим критерієм класифікації ванн, доступних на ринку, є тип матеріалу, що використовується для їх створення. Список справді довгий, і кожен матеріал має певні властивості. Уважно подивіться на них, перш ніж вибрати найкращу ванну для вашої ванної кімнати. Ванна може бути, серед іншого:

  • чавун - такий виріб довговічний, твердий, але холодний на дотик;
  • конгломерат - його ідеально гладка поверхня характеризується витонченим блиском;
  • сталь - покриття якої покрите емалевою фарбою;
  • дерев’яні - дуже міцні і одні з небагатьох теплих на дотик;
  • кам’яні, або ванни з штучного каменю - його можна виготовити з природного каменю або, наприклад, із суміші граніту з іншими речовинами;
  • акрил - його поверхня міцна, ударостійка, легка і тепла на дотик.

Незважаючи на такий широкий вибір, акрилові ванни найчастіше використовуються. Це рішення підтверджується вищезазначеним тривалим нагріванням поверхні, ціною ванни та простотою чищення. Перевагою є також невелика вага, що полегшує транспортування, переміщення та налаштування ванни.

Рассказать о статье